Sídlo firmy:
  AlfaCAD s.r.o., Pohronská 3, 831 03 Bratislava

Prevádzka:
  Bratislavská 33/G, 931 01 Šamorín, Slovakia

  office@alfacad.sk
  frank@alfacad.sk

 +421 915 980 513

Tlacitko Shop 

Untitled 1 

 

TÉMA MESIACA - TRUBKOVÝ SYSTÉM

Ak Vám pojem TRUBKOVÝ SYSTÉM ešte stále nič nehovorí, veríme, že je čas to zmeniť. Preto počas aktuálneho mesiaca každý týždeň otvoríme jednu z otázok, ktoré si pravdepodobne kladiete. Preto neváhajte, klikajte a vzdelávajte sa.

Všetky blogy, ktoré sme do tohto momentu napísala nájdete pod hlavičkou "BLOG". Stačí kliknúť a si vybrať diel, ktorý Vás zaujme.

 

 

Shadowboard

Shadowboard

Shadowboard Vám pomôže mať poriadok vo Vašich nástrojoch, náradí, súčiastkach, dieloch...

Shadowboard je nástroj, ktorý Vám pomôže mať poriadok vo Vašich nástrojoch, náradí, súčiastkach, dieloch a to ergonomicky a prehľadne. Shadowboard je dizajnovaný pre maximálne pohodlie a efektívnosť pri práci. Je vyrobený podľa vašich individuálnych požiadaviek. Dodatočné úpravy sú jednoducho a rýchlo riešiteľné. Bližšie informácie nájdete v katalógu AlfaORG.

Shadowboardy sa skladajú z dvoch vrstiev, ktoré môžu by ť od seba farebne odlíšené. Vrchná vrstva je čiernej farby a farbu spodnej vrstvy, ktorá má hrúbky 25/35/45 mm
si môžete zvoliť z farieb modrá, žltá, červená a zelená.

Shadowboardy sú dostupné v hrúbkach od 30 do 90 mm. Rozmer jednej tabule je 800 x 600 mm. Neštandardné farby a hrúbky robíme na požiadanie.

Naše produkty - Vyrobíme pre Vás