Sídlo firmy:
  AlfaCAD s.r.o., Pohronská 3, 831 03 Bratislava

Prevádzka:
  Bratislavská 31, 931 01 Šamorín, Slovakia

  office@alfacad.sk
  frank@alfacad.sk

 +421 915 980 513

Tlacitko Shop 

WEB 5 

 

 

TÉMA AKTUÁLNEHO MESIACA 

 

Ak Vám pojem 3D tlač ešte stále nič nehovorí, veríme, že je čas to zmeniť. Preto počas aktuálneho mesiaca každý týždeň v sekcii BLOGY otvoríme jednu z otázok, ktoré si určite kladiete. Jednotlivé epizódy budú pribúdať postupne a na ich existenciu Vás upozorníme aj na našich sociálnych sieťach. Preto neváhajte, klikajte a vzdelávajte sa. 

 

KTORÉ OTÁZKY OTVORÍME?

 

Čo všetko je schopná 3D TLAČ vyrobiť?                            1. týždeň

Ktoré známe a etablované firmy využívajú 3D TLAČ?      2. týždeň

Aké sú výhody, ktoré Vám 3D TLAČ zaručene prinesie?   3. týždeň

Ako pracujeme s 3D TLAČOU my?                                       4. týždeň

 

 

Alfa SAVE

Alfasave

Ochranné zóny na zvyšovanie ochrany bezpečnosti  zamestnancov a strojového parku ...

Naše ochranné zóny sú plne certifikované a spĺňajú všetky európske normy.

Spoločnosť AlfaCad s.r.o. ponúka svojím zákazníkom kompletný sortiment a služby v oblasti vnútro firemných dopravníkových zariadení a jednoúčelových manipulačných strojov. Neoddeliteľnou súčasťou tejto oblasti je aj ochrana operátora týchto zariadení od možných úrazov, ktoré možu vyplynúť z manipulácie okolo zariadenia a z jeho prevádzkovania.

S touto problematikou sa zaoberá odvetvie, ktoré navrhuje a vyrába bezpečnostné ochranné systémy, ktoré sú najčastejšie modulárne s možnosťou rýchlej montáže priamo na mieste prevádzky daného zariadenia.

Spoločnosť AlfaCad rieši problematiku ochranných zón od svojho založenia. Montovali sa primárne ochranné zóny z hliníkových profilov, ktoré sú ľahké ale pritom dostatočne pevné. Profily tvorili konštrukciu ochrannej zóny a samotný priestor sa oddeľoval plexisklom odolným voči nárazom.

V roku 2016 spoločnosť AlfaCad s.r.o. rozšírilo svoje pôsobenie na trhu o portfólio talianskej spoločnosti Protec s ktorou uzavrelo dohodu o spolupráci. Spoločnosť AlfaCad s.r.o. sa tak stala výhradným dodávateľom ochranných zón, ich doplnkov a chránených pracovísk ponúkaných spoločnosťou Protec na Slovensku, v Čechách, v Maďarsku a v Rumunsku.   

Naše produkty - Vyrobíme pre Vás