Sídlo firmy:
  AlfaCAD s.r.o., Pohronská 3, 831 03 Bratislava

Prevádzka:
  Kováčska 1731/23A, 931 01 Šamorín, Slovakia

  office@alfacad.sk
  frank@alfacad.sk

 +421 915 980 513

Tlacitko Shop 

Alfa Obchod

Vážení obchodní partneri

Aj my sa snažíme pomáhať najlepšie ako vieme. Zapojili sme sa do výzvy https://pomoznemocnici.sk/ - pomoc pre nemocnice, bezplatne tlačíme rámy k ochranným štítom pre našich lekárov a nemocničný personál. 

Ako môžeme pomôcť Vám?
Dajte nám vedieť, zavolajte +421 905 239 572, +421 915 980 506, alebo nám napíšte na office@alfacad.skfrank@alfacad.sk 
Pre inšpiráciu a jednoduchší nakup využite náš LeanSHOP.  
https://www.leaneshop.sk/

Aj vy ste v súvislosti s globálnym zdravotným problémom museli zrealizovať  špeciálne opatrenia  a zaznamenali ste pokles zákaziek či  dokonca ste museli prechodne odstaviť vašu produkciu ? Dajte nám vedieť  čo by ste si v tomto období želali - ako by sme Vám mohli pomôcť.

Máme zopár nápadov a rád, ako môžete túto situáciu využiť.
Napríklad na:
- preventívnu opravu či údržbu vašich aplikácií z trubkového systému a hliníkových profilov
- riadnu a poriadnu opravu či údržbu vašich aplikácii a iných  zariadení, na ktoré v procese každodennej produkcie nebol čas
- vylepšenie technickej úrovne vašej výrobnej technológie 
- preorganizovanie, optimalizáciu a zoštíhlenie vašich procesov výroby v duchu zásad 5S
- zabezpečenie si nových a  moderných aplikácii, ktoré odstránia plytvania finančných prostriedkov, zvýšia úroveň  bezpečnosti a ergonómie  práce vašich pracovníkov a zvýšia produktivitu a profitabilitu vašej výroby.
 
Ťažké obdobie sa raz skončí a vy budete lepšie pripravení znovu poriadne odštartovať vašu výrobu.

Ak Vás tieto myšlienky oslovili - zavolajte +421 905 239 572, +421 915 980 506, alebo nám napíšte na office@alfacad.sk, frank@alfacad.sk - vyžiadajte si pomoc našich odborníkov - vypracovanie technického riešenia či cenovej ponuky, radi vám pomôžeme...

Stále sme tu pre Vás
AlfaCAD s.r.o.

Alfa TRANS

Alfatrans

Konštruujeme a vyrábame pásové dopravníky, valčekové dopravníky, segmentové dopravníky, špirálové dopravníky, magnetické dopravníky, reťazové dopravníky...

Dopravníky sú dodávané s kompletnou technickou dokumentáciou - návody na obsluhu a údržbu, zoznamy náhradných a rýchlo opotrebiteľných dielov, projekty elektrického a pneumatického zapojenia, východiskové revízne správy, analýzy ohrozenia a iné.

AlfaTrans je systém riešenia horizontálnej a vertikálnej dopravy a dopravných tokov materiálu, výrobkov vo výrobných podnikoch a logistických centrách. Doprava sa realizuje formou štandardizovaných dopravníkov a výťahov rôznych typov a druhov. Systém však rieši aj neštandardné dopravníkové zariadenia, kde sa kladie veľký dôraz na osobitný prístup.

Systém sa skladá z viacerých celkov. Každý celok je jedinečný a predstavuje sústavu dopravníkových zariadení konštrukcie, ktoré zodpovedajú požiadavkám priemyslu.

  • Pásové dopravníky
  • Valčekové dopravníky
  • Segmentové dopravníky
  • Dopravníky pre potravinársky a farmaceutický priemysel
  • Špirálové dopravníky 

Naše produkty - Vyrobíme pre Vás