Sídlo firmy:
  AlfaCAD s.r.o., Pohronská 3, 831 03 Bratislava

Prevádzka:
  Bratislavská 33/G, 931 01 Šamorín, Slovakia

  office@alfacad.sk
  frank@alfacad.sk

 +421 915 980 513

Tlacitko Shop 

Untitled 1 

 

TÉMA MESIACA - TRUBKOVÝ SYSTÉM

Ak Vám pojem TRUBKOVÝ SYSTÉM ešte stále nič nehovorí, veríme, že je čas to zmeniť. Preto počas aktuálneho mesiaca každý týždeň otvoríme jednu z otázok, ktoré si pravdepodobne kladiete. Preto neváhajte, klikajte a vzdelávajte sa.

Všetky blogy, ktoré sme do tohto momentu napísala nájdete pod hlavičkou "BLOG". Stačí kliknúť a si vybrať diel, ktorý Vás zaujme.

 

 

Alfa MATIC

Alfa Matic

Dodávame komplexné riadiace a informačné systémy, zabezpečujeme dodávku a servis automatizovaných technológií a partnerom poskytujeme riešenia, ktoré majú priamy vplyv na ich obchodný a produkčný rast.

Spoločnosť AlfaCAD ponúka riešenia aj v oblasti automatizácie a riadenia výrobných a technologických procesov. Dodáva komplexné riadiace a informačné systémy, zabezpečuje dodávku a servis automatizovaných technológii a partnerom poskytuje riešenia, ktoré majú priamy vplyv na ich obchodný a produkčný rast.

V rámci divízie AlfaMATIC zabezpečujeme vývoj a dodanie softvéru riadiacich a informačných systémov. Partnerom zabezpečíme dodanie služieb formou komplexných dodávok na kľúč pre všetky úrovne riadenia výroby. Technologickú, riadiacu, informačnú, manažérsku a celofiremnú. Implementujeme systémy od ich vývoja a projektovania, cez výrobu, dodávku a nasadenie do prevádzky, zaškolenie prevádzky až po záručný a pozáručný servis.

Ďalej zabezpečíme výrobu konštrukcií pre výrobné, montážne linky a robotizované pracoviska v automobilovom, potravinárskom priemysle, pre strojársku výrobu a spracovanie plastov.

Naše skúsenosti s Lean production, 5S nám umožňujú dodať riešenia, ktoré efektívne reagujú na konkrétnu situáciu a identifikujú kritické body pri rôznych modifikáciách a konštrukcii nových strojov a výrobných liniek.

  • Servis a údržba dodávaných technológií, opravy, modernizácia a obnova existujúcich systémov, softvéru a automatizačných zariadení.

Poskytujeme záručný servis na projekty realizované našou spoločnosťou a pozáručný servis na báze servisnej zmluvy. Ponúkame naše know-how pri modernizácii zastaralých riadiacich a informačných technológií.

Ako Vám pomôžeme?

Potrebujete modernizovať alebo zefektívniť výrobnú linku a výrobné procesy?

Potrebujete vyriešiť automatizáciu výrobného procesu?

Hľadáte dodávateľa dopravných zariadení pre Vašu linku?

Potrebujete vyriešiť, dodať a implementovať jednoúčelový stroj do Vašej linky vyrobený presne podľa Vašich požiadaviek?

Kontaktujte nás.

 

Videá z našich jednoúčelových strojov

 

Naše produkty - Vyrobíme pre Vás