Sídlo firmy:
  AlfaCAD s.r.o., Pohronská 3, 831 03 Bratislava

Prevádzka:
  Bratislavská 31, 931 01 Šamorín, Slovakia

  office@alfacad.sk
  frank@alfacad.sk

 +421 915 980 513

Tlacitko Shop 

WEB 5 

 

 

TÉMA AKTUÁLNEHO MESIACA 

 

Ak Vám pojem 3D tlač ešte stále nič nehovorí, veríme, že je čas to zmeniť. Preto počas aktuálneho mesiaca každý týždeň v sekcii BLOGY otvoríme jednu z otázok, ktoré si určite kladiete. Jednotlivé epizódy budú pribúdať postupne a na ich existenciu Vás upozorníme aj na našich sociálnych sieťach. Preto neváhajte, klikajte a vzdelávajte sa. 

 

KTORÉ OTÁZKY OTVORÍME?

 

Čo všetko je schopná 3D TLAČ vyrobiť?                            1. týždeň

Ktoré známe a etablované firmy využívajú 3D TLAČ?      2. týždeň

Aké sú výhody, ktoré Vám 3D TLAČ zaručene prinesie?   3. týždeň

Ako pracujeme s 3D TLAČOU my?                                       4. týždeň

 

 

Alfa TUBE

Alfatube

Trubkový stavebnicový systém (TSS) – optimalizuje výrobu, šetrí čas a financie. Trubkový systém je stabilný, variabilný a ekonomický. Vyrábame a konštruujeme pracovné stoly, spádové regále, prepravné vozíky, pracovné stanice a iné...

Trubkový stavebnicový systém (TSS), AlfaTube predstavuje riešenie v stavbe aplikácií, ktoré majú široké uplatnenie v rámci všetkých typov priemyselných prevádzok. Cieľmi tohto systému sú skrátenie výrobnej doby, optimalizovanie pracovných priestorov a zjednodušenie výroby.

Pri dodržaní technológie výroby sa aplikácie z trubkového stavebnicového systému vyznačujú vysokou pevnosťou odolávajúcou značnému statickému a dynamickému zaťaženiu, nízkou hmotnosťou, ergonómiou, ovládateľnosťou... Práve tieto vlastnosti predstavujú výhodu v stavbe aplikácií, ako napríklad police, stojane, ochranné zóny , regále, spádové regále, pracovné stoly, pracoviská, montážne atď.

Návrh a riešenie celého systému je v súlade s formou riadenia výroby LEAN MANAGMENT a je určený na spojenie s nástrojmi kvality a optimalizácie výroby KANBAN,  5S, KAIZEN atď.

Prostredníctvom know-how v oblasti trubkového stavebnicového systému AlfaTube Vám náš špecializovaný tím veľmi rád ponúkne štandardné aplikácie alebo Vám navrhne aplikáciu pre Vaše individuálne potreby.

Naše produkty - Vyrobíme pre Vás